یکشنبه , 27 خرداد 1403
خرید خودپرداز

شراکت با بانک دی و شهر امکانپذیر شد!!! تنها با خرید خودپرداز!

با وجود تصویب طرح خودپردازهای خارج از شعب در سال 1395 بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی، اصناف و مشاغل توانستند با خرید دستگاه خودپرداز و نصب آن در اماکن مورد تایید کارگزاران بانکی، در سود دهی بانکی شریک شوند.

نوع شراکت آن ها به گونه ای است که هرک اربر دارای کارت شبکه شتاب با انجام هر تراکنش نقدی یا غیر نقدی مبلغی را به عنوان کارمزد پرداخت میکند، این کارمزد با توجه به مبالغ و درصدی که توسط بانک ها و بانک مرکزی تعیین شده است، به حساب صاحب خودپرداز بانک تخصیص می یابد.

برای آگاهی بیشتر از میزان درصد و کارمزدی که دو بانک شهر و دی برای شراکت اشخاص با خرید خودپرداز در نظر گرفته اند کافیست با کارشناسان مجرب شرکت تهران خودپرداز  با تلفن 09909044066 در تماس باشید.

درصورت نیاز به اطلاعات کاملتر در خصوص سود بانک شهر و بانک دی به مقاله “خرید خودپرداز کدام بانک بهتر است؟ | بهترین عابربانک های شخصی ” مراجعه کنید.

خودپرداز بانک شهر یا بانک دی

نحوه شراکت اشخاص با بانک ها

اصلی ترین دلیل تصویب طرح خودپردازهای خارج از شعب و واگذاری آن به اشخاص دیگر در این بود که به علت افزایش عداد کارت های صادر  شده از طرف بانک و عدم فضای کافی برای نصب دستگاه خودپرداز و شلوغی این دستگاه ها در محل بانک ها، منجر به ایجاد ناهماهنگی بین تعداد کارت های صادره از طرف بانک و تعداد دستگاه خودپرداز نصب شده در محل بانک ها شده بود.

بنابراین با اجرای این طرح با توجه به تعداد خاصی از کارت های صادر شده، مجوز نصب دستگاه خودپرداز در خارج از شعب با مدیریت اشخاص دیگر امکان پذیر شد. به این ترتیب علاوه بر اینکه منجر به تسریع در انجام کارهای بانکی کاربران می گردد، صاحبان دستگاه خودپرداز به نوعی شراکت با بانک ها را تجربه خواهند کرد.

تامین امنیت سایت با شبکه توزیع محتوا CDN

بانک شهر و بانک دی نیز با ارائه طرح های تشویقی و تخفیفات خاص در زمینه نصب دستگاه خودپرداز و همچنین آموزش رایگان استفاده از این دستگاه ها جز برترین برندهای بانکی هستند که به پشتیبانی و ارائه خدمات به دارندگان دستگاه خودچرداز با سوییچ بانک دی و شهر پرداخته اند.

میزان درآمد دستگاه خودپرداز

معمولا سالانه بانک مرکزی به تعیین مبلغ ثابتی به عنوان کارمزد برای انجام تراکنش های غیر نقدی بانکی می‌پردازند. این مبالغ بر حسب اینکه کدام یک از تراکنش های غیر نقدی؛ همچون کارت به کارت، دریافت موجودی، خرید کارت شارژ و …انجام شود، متغیر است.

در مورد برداشت وجه نقد نیز دارای کارمزد متفاوتی است که به صورت درصدی می باشد و در واقع بیشترین درآمد این نوع دستگاه ها، مرتبط با  تراکنش های نقدی است و معادل “میزان وجه برداشت شده * 1.1 در صد* سهم صاحب دستگاه “از مبلغ است که با فرمول فوق به راحتی میتوان آن را محاسبه کرد.

هر چه میزان برداشت وجه نقد یا انجام تراکنش های غیر نقدی در این دستگاه توسط کاربران بیشتر باشد، مسلما میزان د آمد نهایی شما بیشتر خواهد شد. از طرف دیگر بانک های مختلف، مبلغ کارمزد متفاتی را برای خریداران دستگاه متصور می شوند.

به عنوان مثال در بانک دی این مبلغ به صورت 65 درصد باه35 درصد به نفع صاحب دستگاه و در  بانک شهر به صورت 60 به 40 درصد است. بنابراین انتخاب نوع بانک و میزان کارمزد آنها در میزان درآمد صاحب دستگاه نیز تاثیر گذار خواهد بود. در ادامه با میزان کارمزد ناشی از انجام پر کاربردترین تراکنش های غیر نقدی بانکی در سال 1401 آشنا خواهید شد:

 • دریافت موجودی حدود 50 تومان
 • دریافت کارت شارژ حدود 90 تومان
 • انتقال وجه حدود 300 تومان
 • پرداخت قبض حدود 150 تومان
لینوکس چیست؟ معرفی کامل لینوکس ، تاریخچه ، کاربردها و توزیع ها

مبالغ فوق به صورت عددی محاسبه و تجمیع آن ها در پایان هر ماه بر اساس نوع سوییچ بانکی بین بانک و فرد صاحب دستگاه تقسیم شده و توسط بانک مرکزی به حساب آن ها واریز خواهد شد.

قیمت و هزینه خودپرداز

قیمت و هزینه تمام شده در خرید خودپرداز تنها شامل خرید فیزیکی دستگاه نمیشود و برخی هزینه های جانبی را نیز در بر دارد. برخی بانک ها و شرکت های وابسته به آن تحت شرایطی این هزینه های جانبی را از خریدار دریافت نمی‌کنند و جز پشتیبانی خرید دستگاه خواهد بود، اما در برخی موارد بانک ها به دریافت هزینه های جانبی نصب دستگاه میپردازند. از جمله این هزینه های جانبی میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • ارسال کارشناس و کارگزار متخصص در جهت بازرسی مکان نصب دستگاه
 • کندن چاه ارت
 • کندن محفظه دیوای برای خودپردازهای نقدی دیواری
 • خرید سطل زباله و سایه بان
 • قراردادن پله برای خودپردازهایی که بالاترا ز سطح قرار می‌گیرند.
 • خرید دوربین مدار بسته
 • هزینه های جانبی سایت سازی؛ مانند شیشه بری، گچ بری، بنایی، برقکاری و …

متقاضیان خرید خودپرداز میتوانند جهت استعلام آنی و به روز قیمت و هزینه های جانبی نصب دستگاه خودپرداز با تلفن 09909044066 در تماس باشند.

نحوه عملکرد خودپرداز

شروع به کار دستگاه خودپرداز با قرار دادن کارت عضو شبکه شتاب درون محفظه مخصوص توسط کاربر صورت میگیرد. پس از آن پیغامی مبنی بر وارد نمودن رمز کارت برای کاربر ارسال شده که با وارد کردن کد رمز کارت توسط کیبورد دستگاه، پیغامی از طرف دستگاه و نرم افزار مبنی نوع حساب و میزان موجودی و شماره حساب صاحب کارت برای مرکز پیام ارسال میکند و مرکز پیام نیز  ر طی پیامی پاسخ نهایی برای دستگاه مربوطه مجددا ارسال میکند که به پاسخ تراکنش شهرت دارد.

مقایسه ویدئو پروژکتور با تلویزیون

پاسخ تراکنش به دو گروه تقسیم می شود:

 1. دسته اول که با قبول درخواست تراکنش، فرد میتواند عملیات مورد نظر را خود را به درستی به کمک خودپرداز انجام دهد و در پایان عملیات کارت خود را دریافت کند.
 2. دسته دوم مربوط به زمانی است که پاسخ تراکنش شامل خطا باشد که به علل مختلف روی می‌دهد. در این صورت اغلب کارت کاربر توسط دستگاه ضبط و مسدود می شود و در شرایطی با خروج کارت از دستگاه، پیغامی مبنی بر عدم توانایی استفاده از کارت در این سیستم برای کاربر بر روی صفحه نمایش ظاهر میگردد.

راهکارهای موثر در جهت افزایش درآمد دستگاه خودپرداز

زمانی‌که افراد در فکر خرید خودپرداز هستند، اولین مساله ای که به فکر آنها خطور میکند، مربوط به میزان درآمد و سود دهی این دستگاه خواهد بود و اینکه از چه راه هایی میتوان منجر به افزایش درآمد آن شد و نتیجتا آورده نقدی یا همان سرمایه اولیه خود را افزایش دهند؟

در معرض دید بودن خودپرداز

همانطور که میدانید، هرچه تعداد تراکنش های انجام شده از طریق دستگاه خودپرداز بیشتر باشد، نتیجتا کارمزد و سود ماهیانه شما بیشتر خواهد بود. بنابراین بهتر است دستگاه را در محلی قرار دهید که کاملا در معرض دید عابران قرار داشته باشد و از طرف دیگر محل قرار گیری دستگاه کاملا شلوغ و پر رفت و آمد باشد.

فعالیت دائمی دستگاه

دقت داشته باشید که دستگاه خود را به گونه ای پشتیبانی کنید که دائما و به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به کاربران باشد و به این ترتیب سود واریزی شما نیز بیشتر خواهد شد.

سندباکس گوگل چیست؟ چطور با موفقیت از Google Sandbox عبور کنیم؟

همیشه در نظر داشته باشید که دستگاه خودپرداز شما دارای وجه نقد باشد و در صورت کاهش این وجه نقد، سریعا از تیم پشتیبانی بانکی بخواهید که آن را شارژ نمایند. به این ترتیب هیچ کاربری دست خالی از دستگاه شما خارج نمی شود و همیشه به این دستگاه برای دریافت خدمت، مراجعه میکند.

به روز بودن و خراب نبودن دستگاه

تا آنجا که میتوانید از دستگاه های به روز و جدید هنگام خرید استفاده نمایید و در صورت کم بودن نقدینگی خود و تمایل به استفاده از دستگاه های ریفر یا دست دوم، سعی کنید از برندهایی استفاده نمایید که دارا ی شتیبانی قوی در کشور ما و دارای قطعات موجود در سطح بازار نیز باشند. از طرف دیگر از عدم استهلاک قطعات دستگاه اطمینان حاصل کنید تا در بین کار و استفاده کاربران با خطای سخت افزاری مواجه نگردد و کاربر را ا زخود دور نکند.

عدم مشکل فنی

مشکلات فنی معمولا برای تمامی دستگاه های الکترونیکی کم یا زیاد پیش می آید، اما شما میتوانید با چکاب به موقع دستگاه و تنظیم مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری به موقع آن از بروز مشکلات فنی تا حد زیادی جلوگیری نمایید و به این ترتیب وقفه ای در خدمت رسامی به کاربران و در نتیجه افزایش سود شما به وجود نیاید.

دارای سوییچ بانکی خوشنام

انتخاب سوییچ بانکی یکی از مهم ترین مراحلی است که هنگام درخواست خرید خودپرداز برای فرد متقاضی وجود دارد. شما می بایست علاوه بر اینکه میزان درصد سود و کارمزد بانک مربوطه را در نظر بگیرید، از بانک هایی تقاضای سوییچینگ داشته باشید که کاملا خوشنام بوده و دارای کاربران بیشتری باشند. از طرف دیگر هنگام پشتیبانی دستگاه و خدمت رسانی در جهت پول گذاری دستگاه کاملا سرعت عمل داشته باشد.

لپ تاپ لنوو با دی وی دی رایتر

دارای قابلیت پرداخت

برخی دستگاه های خودپرداز با نام کش لس دارای متقاضیان کمتری نسبت به دستگاه های خودپرداز نقدی می باشند و دلیل آن هم  ر دارا بودن درگاه برداشت وجه نقد در این دستگاه ها است. از طرف دیگر از آنجا که بیشترین سود و کارمزد بانکی مربوط به برداشت وجه نقد می باشد، لذا خودپردازهای نقدی دارای کارمزد ماهیانه بیشتری برای صاحب دستگاه خواهند بود.

با یه کلیک در بانک دی و یا بانک شهر شراکت کنید!

اگر سرمایه آنچنانی برای انجام سرمایه گذاری های کلان ندارید و تمایل چندانی به پس انداز نقدینگی خود در بانک ها نیز ندارید، بهترین راه حل برای شما خرید دستگاه خودپرداز و سرمایه گذاری بر روی آن در دریافت سود ماهیانه بدون هیچ ضرری می باشد. کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شرکت تهران خودپرداز با تلفن 09909044066 تماس گرفته و ضمن دریافت راهنمایی کارشناسان این مجموعه به صورت کاملا رایگان درخواست خود را به صورت غیر حضوری یا حضوری ثبت نمایید.

پیشنهاد ما به شما

اتاق های هوشمند هتل

فناوری های زیربنایی برای اتاق های هوشمند هتل

حقیقات بازار نشان می دهد در سال 2027، 4/6 میلیون دستگاه هوشمند اتاق هتل در …

دیدگاهتان را بنویسید