جمعه , 4 خرداد 1403
طراحی سایت پزشکی وبیمو

چرا باید اقدام به طراحی سایت پزشکی کنیم

متاسفانه یا خوشبختانه تمایل افراد به استفاده از خدمات آنلاین باعث شده که کسب و کارها به طراحی سایت روی آورند. به خصوص جهانی شدن ویروس کرونا به این موضوع دامن زد و سبک جدیدی از زندگی را به مردم نشان داد. به طوریکه اکثر متخصصان در حوزه های مختلف برای ارائه خدمات تمایل به طراحی سایت پیدا کردند که در راس آنها پزشکان قرار دارند. اما داشتن یک وب سایت استاندارد نیازمند بکارگیری امکانات منحصر به فردی است که طراحی سایت پزشکی وبیمو در اختیار شما قرار می دهد. برایاطلاع از ضرورت، مزایا و امکانات سایت پزشکی، توصیه می کنیم که هرگز این مقاله را از دست ندهید.

اگر شما یک پزشک هستید، جالب است بدانید که طراحی سایت پزشک ماهانه صدها جستجو از طرف همکارانتان دارد. بنابراین توصیه وبیمو این است با سفارش سایت مانند سایر همکارانتان به مدیریت راحت تر مطب بپردازید.

چرا که طراحی سایت پزشکی این امکان را به شما می دهد که بتوانید به صورت اینترنتی یا ویدئویی به ویزیت آنلاین بپردازید و بیماران شما نیز به نوبت دهی اینترنتی انجام دهند. همچنین شما می توانید مقالات خود را در زمینه بیماری های حوزه تخصص خود منتشر کرده و به این ترتیب آگاهی زیادی به افراد ببخشید. این مسئله باعث بازدید بیشتر از سایت شما شده و اعتبار زیادی به نام شما می بخشد. همان راهکاری که بزرگترین وب سایت های پزشکی در پیش گرفته اند. سایت هایی مانند الودکتر، دکترسلام، پزشکا، دکترتو، سیب و … وبیمو یکی از بزرگترین شرکت های طراحی سایت با مدیریت محمدرضا عباسی اینجاست تا بهترین مشاوره ها و خدمات را در اختیار شما قرار دهد. طراحی سایت لوازم پزشکی از طرف شما یا همکارانتان، به دلیل متقاضیان زیاد فروش یا بازدیدهای فراوان، فرصت خوبی برای افزایش تعامل و اعتبار به سایت شما می باشد.

نحوه چاپ تراکت فوری در کمتر از 5 دقیقه

امکانات و مزایا طراحی سایت پزشکی:

 فرقی ندارد که تخصص شما چیست. چه قصد طراحی سایت بیمه را داشته باشید یا پزشکی، وکالت، آموزشی، روانشناسی و … وبیمو با بررسی بهترین رقبا، امکانات زیادی برای سایت در نظر می گیرد که مهم ترین انها را در بخش زیر مشاهده می کنید: 

 • امکان معرفی رزومه و تخصص

طراحی سایت پزشک موجب می شود تا شما بتوانید به عنوان پزشک رزومه و سوابق کاری خود را معرفی کرده و اطلاعات بیشتری از حوزه تخصص خود در اختیار بیماران قرار دهید. اگر شما صاحب یک کلینیک هستید، طراحی سایت کلینیک یا درمانگاه، موجب می شود که تعداد مراجعین مجموعه تا چندین برابر افزایش یابد. چرا که کاربران در موتورهای جستجو از جمله گوگل به دنبال بهترین متخصصان می گردند.

 • ویزت و نوبت دهی آنلاین بیمار

امکان ویزیت یا نوبت دهی یکی از بزرگترین مزایای طراحی سایت نوبت دهی محسوب می شود. چرا که حضور تعداد زیادی بیمار در مطب، مدیریت انها آنها را سخت می کند.  در حالیکه خیلی از بیماران جهت دریافت مشاوره حضور می کنند و حضور فیزیکی انان چندان ضرورتی ندارد. این افراد می توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت پزشکی مشاوره دریافت کنند.

 • کاهش زمان و هزینه بیمار

یکی دیگر از بهترین مزیت های طراحی سایت پزشک، صرفه جویی در زمان و هزینه بیمار است. چرا که خیلی از بیمارن به دلیل حضور در شهرستان ها از نعمت دسترسی به پزشک ماهر محرومند. اما سایت پزشکی این امکان را در اختیار انها قرار می دهد که به صورت آنلاین نوبت گرفته و ویزیت شوند.

 • انتشار مقالات تخصصی و آگاهی بیماران
فناوری های زیربنایی برای اتاق های هوشمند هتل

همانطور که در بخش های قبلی گفته شد، پزشکان می توانند مقاله های تخصصی در رابطه با علائم، راه های پیشگیری و درمان بیماری را در سایت شخصی خود منتشر کرده و به این ترتیب گامی مثبت در جهت افزایش آگاهی بیماران بردارند.

 • پرداخت حق ویزیت از درگاه های مختلف

همه این امکانات به درخواست پزشکان وابسته است و انها می توانند از طراحان سایت بخواهند که از درگاه های پرداخت مورد نظرشان در وب سایت استفاده کنند.

اگر میخواهید با امکانات و ویژگی های سایت حوزه کاری خود آشنا شوید وارد سایت وبیمو با آدرس  https://webimo.org   شوید.

طراحی سایت لوازم پزشکی وبیمو
 • ثبت اطلاعات پرونده بیماران

طراحی سایت پزشک، با استفاده از پیشرفته ترین پایگاه داده ها، و امنیت بسیار بالا اقدام به ثبت و ضبط تمامی اطلاعات بیماران می کند. به هر بیمار یک کد تعلق می گیرد.

 • تجویز نسخه انلاین دارویی

وب سایت پزشکی این امکان را فراهم می سازد تا پزشکان بتوانند به صورت انلاین، نسخه های دارویی تجویز کرده و کاربران به صورت آنلاین از داروخانه ها  خریداری بکنند. لازم به ذکر است که پزشکان زیادی از جمله داروسازان ، اقدام به طراحی سایت لوازم پزشکی یا داروخانه می کنند تا بیماران تا با استفاده از انها، لوازم و داروهای مورد نیاز بیماران خود و سایر کاربران اینترنتی را به انها عرضه کنند. فرقی ندارد که در کدام شهر باشید چه در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و … تیم طراحی سایت و سئو وبیمو با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت حرفه ای، بهترین مشاوره ها و خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. شما می توانید جهت آگاهی از قیمت طراحی سایت پزشکی با ما تماس بگیرید.

 • امنیت بالا و بکاپ منظم
آشنایی جامع با انواع سرویس‌های اینترنت مخابرات ایران

امنیت یکی از مهم ترین امکانات وبسایت هاست و تامین آن رابطه مستقیمی با تخصص شرکت طراحی سایت وابسته است. طراحان موظف هستند تا بهترین افزونه های امنیتی را در هنگام طراحی سایت پزشکی بکار بگیرند و به صورت منظم بکاپ تهیه شود.

 • امکان گزارش گیری از تمامی فعالیت ها

گزارش گیری از تمامی فعالیت های مجموعه نیز یکی از امکانات پر کاربرد سایت پزشکی است. به خصوص اینکه مجموعه گسترده بوده و از چندین پرسنل تشکیل شده باشد. به این ترتیب مسئولیت های هر پرسنل به طور شفاف مشخص است.

 • امکان عضویت و حساب کاربری برای کاربران و پرسنل

طراحی سایت پزشک این امکان را فراهم می سازد تا افراد یا بیماران بتوانند به عضویت سایت در بیایند. هم چنین می توان زیرساخت هایی را فراهم کرد که تمامی پرسنل، با کد مخصوص در سایت تعریف شده و به هر کدام دسترسی تعلق بگیرد.

 • مدیریت راحت تر مطب

همانطور که دیدیم طراحی سایت برای پزشکان، به دلیل امکانات خاصی که دراد در نهایت منجر به مدیریت راحت تر مطب شده و منجر به صرفه جویی در زمان پزشکان می شود.

سخن پایانی

فرقی ندارد که در کدام شهر زندگی می کنید، وبیمو با طراحی سایت پزشک ، شخصی ، داروخانه ای ، بیمه ، و … در تمامی بهترین خدمات طراحی سایت را ارائه می کند.

منبع : وبیمو

پیشنهاد ما به شما

سندباکس گوگل

سندباکس گوگل چیست؟ چطور با موفقیت از Google Sandbox عبور کنیم؟

سندباکس گوگل یا جعبه شنی گوگل یک دوره زمانی است که سایت‌های تازه تاسیس و …

دیدگاهتان را بنویسید