جمعه , 4 خرداد 1403

ابزاری ارزان و کاربردی جهت تبلیغات به نام پنل پیامک

آشنایی اجمالی با پنل پیامک

پنل پیامک یا پنل SMS یکی از ابزارهای جدید و محبوب تبلیغاتی، اطلاع رسانی و خدماتی است. این ابزار پرطرفدار یک نرم افزار تحت وب است. با کمک این نوع پنل ها می توان اس ام اس را با سرعت و حجم بالا به شماره های موبایل ارسال کرد. صاحبان مشاغل با استفاده از این پنل، پیام های تبلیغاتی را به موبایل گروه هدف  می فرستند. بازاریابی از طریق سامانه پیامکی به سبب در دسترس بودن موبایل برای اغلب مدیران مشاغل، یک استراتژی کاربردی در سراسر دنیا به شمار می رود.

با استفاده از پنل پیامک می توان در مقیاس های گوناگون (کشور، مدرسه، شهر، زنان و غیره) کسب و کار و خدمات مورد نظر را تبلیغ کرد. به این طریق می توان نام برند را به گوش گروه هدف رساند. اغلب صاحبان مشاغل با توجه به مزایای این ابزار و به جهت باقی ماندن در بازار رقابت از این روش استفاده می کنند. به عنوان مثال با کمک پنل SMS می توانید به افراد ساکن یک محله یا شهر مورد نظر پیامک ارسال کنید. قابلیت معرفی خدمات یا برند نیز به این صورت وجود دارد.

پنل SMS و تبلیغات آسان و سریع از طریق آن

تبلیغات و اطلاع رسانی یکی از مهمترین امور در حوزه کسب و کار است. با استفاده از تبلیغات می توان در بین رقبا جایگاه خوبی پیدا کرده و به فعالیت اقتصادی به شکل خوب ادامه داد. بهترین روش اطلاع رسانی در دنیای دیجیتال و دسترسی مردم به موبایل، ارسال پیامک انبوه است. اگر تا به حال توسط ارسال SMS و به طریق معمول اقدام به اطلاع رسانی کرده باشید با مشکلات آن آشنایی دارید. فرستادن پیام کوتاه به گروه هدف بدون نرم افزار بسیار سخت و زمان بر است؛ اما با کمک پنل پیامک کار آسان می شود.

راهکار‌هایی برای درمان و مقابله با اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی + کنار گذاشتن شبکه های اجتماعی چه مزیت هایی دارد؟

با پنل پیامک شما می توانید در مدت زمان کوتاهی هزاران اس ام اس را به مخاطبین مورد نظر خود ارسال کنید.

سامانه پیامکی و ارائه خدمات گوناگون

به جهت محبوبیت پنل پیامک بسیاری از شرکت ها اقدام به فروش و در اختیار گذاردن این سامانه تبلیغاتی به کاربران خود شده اند. با در اختیار داشتن این نرم افزار، خدمات گوناگونی برای صاحبان پنل فراهم می شود که البته تنوع خدمات هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است. به عنوان نمونه مجموعه هلدینگ ایرانیان که ارائه دهنده معتبر پنل اس ام اس است خدمات گوناگونی از قبیل ارسال پیامک بر مکان آنی افراد، ارسال پیام صوتی به صورت منطقه ای برای مشترکین ایرانسل و غیره را برای کاربران خود فراهم می کند.

خدمات پنل پیامکی
خدمات پنل پیامکی

پنل پیامک ابزاری ارزان و قابل دسترس جهت تبلیغ و اطلاع رسانی

پنل پیامک یک ابزار ارزان با قابلیت دسترسی آسان است به طوری که اغلب صاحبان مشاغل از طریق آن محتوای مورد نظر را به مشتریان خود می رسانند. بنابراین ارزان و قابل دسترس بودن نیز جزو ویژگی های این ابزار تبلیغاتی به شمار می رود. به این ترتیب در هر زمان می توان با دیتا جدید همراه اول و ایرانسل و تجهیزات قابل دسترس و پیشرفته، اطلاع رسانی مناسبی برای مخاطبین مورد نظر ایجاد کرد.

پیشبرد اهداف اقتصادی از طریق سامانه تبلیغاتی یکی دیگر از خصوصیت جذاب پنل های پیامکی که مورد توجه کاربران قرار می گیرد قابلیت دریافت پیام از طرف مخاطبان است. به این ترتیب شما می توانید تعامل مناسبی با مخاطبین خود برقرار کنید. با قابلیت دریافت پیام توسط پنل، آگاهی یافتن از نظرات مشتریان برای صاحبان کسب و کارها امکان پذیر می شود و آنها را در پیشبرد اهداف اقتصادی کمک می کند.

پیشبرد اهداف اقتصادی با سامانه اس ام اس
پیشبرد اهداف اقتصادی با سامانه اس ام اس

امکان گزارش تحویل اس ام اس توسط پنل پیامک

یکی دیگر از ویژگی های خوب و محبوب پنل پیامک و اس ام اس، امکان دریافت گزارش در مورد تحویل پیام به مخاطبین است. به این معنا که شما پس از ارسال پیام ها می توانید وضعیت آنها را در سه حالت تحویل به گوشی، تحویل به مخابرات و عدم تحویل به گوشی بررسی کنید. به این ترتیب می توان از درصد پیام های دریافتی توسط مخاطبان آگاه شد. جالب است بدانید هزینه پیام هایی که به گوشی مخاطبین تحویل داده نشده به شما باز گردانده می شود.   

دامنه چیست؛ ۴ راز نگفته شده هنگام ثبت آن

ارسال SMS تبلیغاتی بر اساس ویژگی های مورد نظر

یکی از مهمترین و کاربردی ترین خصوصیات پنل پیامک مربوط به ارسال اس ام اس به گروه های هدف است. به عنوان مثال صاحب فروشگاه لباس زنانه با کمک پنل اس ام اس قابلیت ارسال پیام تبلیغاتی به موبایل زنان محله یا شهر را دارد. علاوه بر جنس و مکان مخاطب، امکان انتخاب سن افراد برای ارسال پیامک نیز وجود دارد. انتخاب مردان زیر 40 سال برای صاحب فروشگاه وسایل ورزشی یک قابلیت خوب برای کاربر پنل SMS است. یک مدیر درمانگاه نیز می تواند شماره افراد بالای60 سال را برای دریافت پیام ارائه خدمات پزشکی در خانه گزینش کند. ارسال SMS بر اساس شغل یا صنف و کدپستی نیز برای کاربران پنل پیامک وجود دارد که ویژگی مناسبی به حساب می آید. توسط این نرم افزار می توان پزشکان شهر را انتخاب و پیام تبلیغاتی فروش تجهیزات پزشکی را به موبایل آنها ارسال کرد.

ارسال پیامک تبلیغاتی برای گروه هدف
ارسال پیامک تبلیغاتی برای گروه هدف

آیا ارسال به شماره های بلک لیست امکان پذیر است؟

جهت ارسال اس ام اس انبوه به موبایل توسط پنل پیامک با شماره های بلک لیست مخابرات نیز سروکار داریم. به این معنا که برخی از مشترکین موبایل، بخش دریافت پیام تبلیغاتی سیمکارت خود را مسدود کرده و برای آنها ارسال پیام به روش عادی وجود ندارد. جهت ارسال پیامک لیست سیاه می توان به دو روش ارسال از طریق خط خدماتی (از نظر ظاهری کاملا شبیه خطوط تبلیغاتی است ولی با آن امکان ارسال پیام تبلیغی به شماره های لیست سیاه وجود ندارد)  و سیمکارت اقدام کرد. برای ارسال پیام تبلیغاتی از طریق پنل پیامک و سیمکارت به شماره های بلک لیست باید از خط +SIM 98 استفاده کرد. به این ترتیب مخاطبان با شماره لیست سیاه، SMS تبلیغاتی را دریافت می کنند.

ارسال اس ام اس به شماره های بلک لیست
ارسال اس ام اس به شماره های بلک لیست

هلدینگ ایرانیان و آرین تل    

اگر به دنبال تبلیغات انبوه و سریع با خدمات متنوع هستید به سایت هلدینگ ایرانیان سری بزنید. این سایت با قرارداد انحصاری اپراتور آرین تل با هلدینگ ایرانیان به یک مکان معتبر برای ارائه خدمات فناوری اطلاعات و سرویس های مخابراتی به کاربران تبدیل شده است. آقای رشید نجاری مدیر عامل هلدینگ ایرانیان در راستای توسعه کسب و کارهای ایرانی کم ترین تعرفه بدون واسطه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در این سایت پنل پیامک با خدمات متنوع به متقاضیان ارائه می شود. واگذاری خط خدماتی و نمایندگی نیز جزو خدمات هلدینگ ایرانیان است. جهت مشاهده سایت هلدینگ ایرانیان و دریافت خدمات آن به نشانی /https://iranianvas.ir مراجعه کنید.

نحوه سئو کردن یک وبسایت چگونه است؟

پیشنهاد ما به شما

سندباکس گوگل

سندباکس گوگل چیست؟ چطور با موفقیت از Google Sandbox عبور کنیم؟

سندباکس گوگل یا جعبه شنی گوگل یک دوره زمانی است که سایت‌های تازه تاسیس و …

دیدگاهتان را بنویسید